Instrumenty Stagg

Estimated read time 2 min read

Czystość i jakość dźwięku zależy w dużej mierze od klasy instrumentu. Czy to oznacza, że za pasję trzeba zapłacić krocie? Instrumenty same w sobie stanowią niemały wydatek, a cóż dopiero dobrej jakości. Otóż wcale tak nie musi być – na rynku są dostępne przyzwoite instrumenty w przystępnych cenach, których producenci są znani przez światowej sławy muzyków.

Stagg – producent z Belgii

Stagg od 1995 roku dostarcza na rynek instrumenty oraz akcesoria muzyczne. Oferta jest bardzo bogata – od nakładki na pałeczki przez gitary, perkusje po pianina – a wszystkie najmniejsze nawet detale wykonane są z dużą starannością, dokładnością. Stosowane materiały charakteryzują się nie tylko dobrymi właściwościami technicznymi, ale także estetycznymi – instrument oprócz brzmienia powinien dobrze się prezentować, co belgijski producent doskonale rozumie. Stagg dostarcza akcesoria i instrumenty dla muzyków o różnym stopniu zaawansowania – początkujący czy zaawansowany – każdy znajdzie coś dla siebie, by doskonalić swoje umiejętności i cieszyć innych muzyką. Jak sam o sobie producent mówi jego misją jest wzmacnianie i inspirowanie muzycznych podróży trwających przez całe życie. Doświadczenie i wiedzę ciągle uzupełniają i poszerzają, tak, aby to ich instrumenty zagrały na największych estradach świata.

W Polsce dystrybutorem produktów Stagg jest firma FX – Music Group. Można je także nabyć na popularnych platformach zakupowych oraz w sklepach muzycznych.
Oferta sprzedażowa produktów Stagg dostępna na stronie sklepu DrumCenter.pl.

You May Also Like

More From Author