Wac Toja – co będzie dalej?

2 min read

Wac Toja to reprezentant nowej fali rapu w naszym kraju, chociaż trzeba też powiedzieć, że nie jest to jej czołowy przedstawiciel, aczkolwiek nie mówimy tutaj o nikim nieznanym, tylko o poważnym twórcy. Ma już 29 lat, więc sporo życia za sobą, choć jeszcze więcej przed nim, ale właśnie postanowiliśmy się zająć tym, co może być później. Jak naszym zdaniem będzie to wyglądać? Jaka będzie przyszłość Wac Toja? Po więcej szczegółów zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

Gdzie będzie nagrywać Wac Toja?

Na chwilę obecną Wac Toja nagrywa w QueQuality i wydaje się, że taki porządek rzeczy pozostanie na kolejne miesiące. Warto powiedzieć jednak parę słów o samym artyście, bo ksywka jest dość ciekawa. Tak naprawdę Wac Toja nazywa się Wacław Osiecki i urodził się w 1994 roku w Kisielicach. Później mieszkał w Elblągu, a później w Gdańsku. Ważnym momentem było zaproszenie go do 4 edycji „Młodych Wilków” w ramach akcji Popkiller. Quebonafide tworząc swoją wytwórnię zrobił genialny ruch, a same jego utwory zdecydowanie się spłacają. Przykładowo weźmy pod lupę utwór „Kapitan”, który w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 35 mln razy, chociaż były kawałki, w którym był featem i osiągały ponad 40 mln wyświetleń.

Jakie są sukcesy Wac Toja?

Poza wyświetleniami ważne jest to, jakie sukcesy docenione przez opinię publiczną oraz krytyków osiąga artysta. W przypadku Wac Toja jest to, chociażby 2 miejsce na liście OLiS z albumem „Ostry sos”, czy album z 2021 roku „Five”, który zajął 5 miejsce. Warto dodać, że Wac Toja ma na swoim koncie 6 złotych płyt oraz 8 platynowych płyt, z czego utwór „Kapitan” pokrył się potrójną platyną.

You May Also Like

More From Author