Album „Nic” od Sokoła – czemu jest tak popularny?

2 min read

Sokół to jeden z najbardziej renomowanych oraz popularnych raperów w Polsce. Jest on doceniany nie tylko przez miłośników oldschoolowego hip-hopu, ale również przez fanów bardziej nowoczesnego rapu. Jedną z jego wizytówek jest album „Nic”, który po dziś dzień jest chętnie kupowany przez miłośników tego gatunku muzyki. 

Album „Nic” – co warto o nim wiedzieć?

sokół nic

 Album „Nic” został wydany przez Sokoła pod koniec 2019 roku. Od momentu premiery zbiera on niezwykle pozytywne opinie i jest chętnie słuchany zarówno przez starszych, jak i młodszych odbiorców. Album ten zawiera aż 17 utworów, wśród których szczególnie popularne są: „Cześć”, „Batoniki”, „Jak urosnę” czy „Nie było już nic”. Jedną z cech charakterystycznych tego albumu jest imponująca różnorodność stylów i formy. Można bowiem na nim znaleźć nie tylko spokojne i rytmiczne piosenki, ale również bardzo agresywne kawałki. Dzięki temu „Nic” trafiło w gusta osób o różnych preferencjach muzycznych. 

Album „Nic” – kto przyczynił się do jego powstania?

Głównym bohaterem albumu „Nic” jest oczywiście sam Sokół. Ale w wielu piosenkach współpracował on z innymi artystami. W efekcie jego album zainteresował bardzo szerokie grono odbiorców. Znaleźli się bowiem na nim tacy raperzy jak Pezet, Quebonafide czy Szpaku. Co więcej, na jednej z piosenek Sokoła gościnnie wystąpił zespół dziecięcy Fasolki. W efekcie poszczególne utwory mają odmienny charakter i cechują się wyjątkowym oraz absolutnie niepowtarzalnym stylem. Jest to jednak niewątpliwa zaleta, albowiem dzięki temu wśród piosenek z albumu „Nic” każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. 

You May Also Like

More From Author