Dlaczego warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości triggery perkusyjne?

2 min read

Warto zdawać sobie sprawę, że triggery perkusyjne z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród muzyków. Nie wszyscy jednak wiedzą czym dokładnie powinno się sugerować przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie. Jakie kwestie koniecznie muszą zostać uwzględnione?

Dlaczego rekomendowane jest zaopatrzenie się w najwyższej możliwej jakości triggery perkusyjne?

Triggery perkusyjne powinny przede wszystkim charakteryzować się bardzo wysokiej jakości wykonaniem, a także najlepszymi możliwymi parametrami technicznymi. Zalecane jest również zaopatrzenie się w produkt, w którym została wykorzystana niezwykle nowatorska technologia VAM. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, ale w ten prosty sposób dynamika gry będzie rozpoznawana w naturalny sposób przy zachowaniu bardzo realistycznych odpowiedzi zarówno na grę w środku bębna, jak i na jego krawędziach.

Jakie atuty maja jeszcze omawiane najwyższej jakości triggery perkusyjne?

W produktach renomowanych producentów został zredukowany istotny problem podwójnego triggerowania, czyli odbicia i pogłosu. Należy podkreślić, że specjalnie zaprojektowana obudowa jest w stanie wyeliminować przesłuchy, a także echo z pozostałej części zestawu perkusyjnego. W ten sposób nie będzie konieczne wygłuszanie perkusji.

Bardzo unikalna konstrukcja może ułatwić montaż praktycznie na każdej standardowej krawędzi bębna. Z kolei solidne zaczepy nie dopuszczą do przesuwania się urządzenia nawet w trakcie bardzo dynamicznej gry. Warto również wiedzieć, że minimalna liczba ruchomych części zagwarantuje nie tylko trwałość, ale również bezawaryjne funkcjonowanie.
Triggery dostępne w tym miejscu.

You May Also Like

More From Author