Kuban – dlaczego raper zrobił sobie 6 lat przerwy w nagrywkach?

2 min read

Kuban, a w zasadzie Jakub Kiełbińskich był niegdyś uznawany za prawdziwy talent polskiej rap sceny. Jego utwory cechowała oryginalna stylistyka, a sam raper mógł się pochwalić wyjątkowo charakterystyczną barwą głosu. Jego krążek „Myślisz Jeszcze?” – wydany w 2017 roku zdobył złotą płytę. Od tego momentu raper nie wydał nowego krążka aż do 24 marca bieżącego roku. Dlaczego więc Kuban zrobił sobie 6 lat przerwy w karierze?

Dlaczego Kuban zniknął po wydaniu krążka?

Krążek Kubana „Myślisz Jeszcze?” był dla młodego rapera ogromnym sukcesem. Szybko zdobył on złotą płytę i wydawało się, że zmotywowało to Kubana do jeszcze intensywniejszej pracy. Raper – po sukcesie z 2017 roku – zapowiedział nowy krążek i rozpoczął pracę nad nagraniami, które regularnie publikował w sieci. Po krótkim czasie jednak wszystkie kawałki Kubana została usunięte, a sam raper milczał w mediach społecznościowych. Okazuje się, że być może nie udźwignął on krytyki, jaka wylała się na niego ze strony słuchaczy. Jasno wskazywali oni na to, że  nowa „stylówka” rapera nie przypadła im do gustu.

Kuban wrócił z nowym krążkiem!

Choć wydawało się, że Kuban na dobre zakończył swoją karierę na rap scenie, to jednak 24 marca bieżącego roku światło dzienne ujrzała jego nowa płyta. Raper powrócił z krążkiem „Spokój”, który powstał we współpracy z wydawnictwem Dobzi Luzie oraz My Music. Już teraz krążek znajduje się na pierwszy miejscu na liście POL. Można zatem zauważyć, że Kuban nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i ponownie spróbuje zaskoczyć swoich słuchaczy. Raper z pewnością ma wiele do zaprezentowania i udowodnienia. 

You May Also Like

More From Author