Jakie zalety mają perkusje Mapex?

2 min read

Oryginalne perkusje Mapex mają bardzo wiele zalet, dlatego też tak wiele osób decyduje się na ich zakup. W chwili obecnej zestawy marki Mapex są najlepszym wyborem dla tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością wykonania, niesamowitym brzmieniem, oryginalnym designem i przystępną ceną.

Niezawodny hardware

Bardzo dużą zaletą perkusji Mapex jest także wygodny hardware, który wbrew pozorom odgrywa bardzo ważną rolę. Godne polecenia jest przede wszystkim niesamowite zawieszenie w systemie I.T.S., które oferuje naprawdę olbrzymie możliwości. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że każdy jest w stanie ustawić bębny w taki sposób, aby spełniały jego indywidualne oczekiwania. System I.T.S. w całości oparty został na niezawodnych mocowaniach na prętach „L”, które posiadają specjalny przegub kulowy. Pręty mogą pochwalić się bardzo dużą wytrzymałością, dzięki czemu nie uginają się pod ciężarem tomów.

Dla kogo są perkusje Mapex?

Większość perkusji Mapex przeznaczonych jest przede wszystkim dla zwolenników muzyki pop i rock. Nie oznacza to wcale, że z perkusji tego typu nie mogą skorzystać miłośnicy muzyki sesyjnych. Aby wykorzystać w 100% potencjał perkusji Mapex warto postawić także na porządne nagłośnienie. Najlepiej sprawdzi się tutaj oczywiście profesjonalne studio muzyczne. Do grania akustycznego perkusje Mapex wymagają dokładnego nastrojenia, dlatego też warto o tym pamiętać.

You May Also Like

More From Author