2115: Odrodzenie Przyjaźni, Harmonia Pasji, i Rodzinny Biznes

2 min read

W roku 2015 grupa przyjaciół zaczęła swoją wyjątkową podróż, siedząc razem na ławce pod blokiem, zainspirowana wspólną pasją do muzyki. Lata, które nastąpiły, przyniosły nie tylko trudną pracę, ale także wspólne przeżycia, w tym upadki, triumfy oraz prestiżowe wyróżnienia w postaci złotych, platynowych i diamentowych płyt. Dziś 2115 to nie tylko grupa przyjaciół, lecz prawdziwa rodzina, której wspólna pasja doprowadziła do założenia wytwórni muzycznej. Ich „Rodzinny Biznes” (do kupienia na Queshop) to opowieść o spełnianiu marzeń, które wykraczają poza granice osobistego sukcesu, obejmując wszystkich wokół.

„Powstawanie tego albumu to nie tylko setki godzin spędzonych w studio czy wspólne przygody w Los Angeles. Ta płyta zaczęła kształtować się w naszych sercach już w 2015 roku, od momentu naszego pierwszego spotkania – to zapis naszych wspólnych upadków, wzlotów, porażek i sukcesów, aż do chwili obecnej. To miało być coś więcej niż tylko najgorętszy mixtape lata; stało się kamieniem milowym w historii 2115, pierwszym projektem wydanym w pełni przez naszą wytwórnię – spełnieniem dziecięcych marzeń każdego z nas. Dziękujemy za wasze wsparcie i za to, że byliście z nami, wspólnie pisząc tę niezwykłą historię.”

„Rodzinny Biznes” to nie tylko kolejny album, to opowieść o odrodzeniu przyjaźni, znalezieniu harmonii w pasji, i budowaniu wspólnego dziedzictwa. Na tej muzycznej podróży, obok członków 2115, pojawią się wybitni goście, w tym Taco Hemingway, Pezet, Szpaku, Mr.Polska, czy Doda, nadając tej historii dodatkowy wymiar i barwę.

You May Also Like

More From Author