Monika Brodka. Jakie są zalety jej muzyki?

Trzeba powiedzieć, że polski rynek muzyczny nie jest zbyt bogaty w artystów wyrazistych, którzy chcą iść swoją drogą? Nie ma czasem nawet temu co się dziwić, ponieważ każdy chce osiągnąć sukces, a wierność swoim ideałom nie zawsze ma odzwierciedlenie w wynikach finansowych. Przeważnie Ci, którzy są emitowani w radio czy telewizji generują zainteresowanie, które potem przeradza się w większej liczbie kontraktów reklamowych czy też koncertach. Jednak trzeba powiedzieć, że jest pewna osoba, która jest zarówno wierna swoim ideałom muzycznym i generuje duże zainteresowanie, a jest to Monika Brodka. Dlaczego warto jej słuchać? Zapraszamy do naszego artykułu.

Interesujący wokal

brut Brodka

Wiele osób pamięta Monikę Brodkę, która wygrała „Idola” wiele lat temu, jednak od czasu wygrania przez młodą góralkę tego programu przeszła ona dużą metamorfozę. Nie dość, że dojrzała, to też wykorzystała swoje możliwości wokalne do tego, by tworzyć coraz to lepszą muzykę. Nie dość, że zaczęła wykorzystywać w umiejętny sposób muzykę elektroniczną, to jednak łączy to w dobry sposób z klasycznymi brzmieniami. Warto zaznaczyć, że Monika Brodka śpiewa bardzo ciekawie, ale jej piosenki mają duże pokłady energii oraz prawdy, i nie można przejść wobec nich obojętnie.

Szokujący wizerunek

Monika Brodka lubi szokować i słychać to nie tylko po płycie Brut, która już nawet z nazwy przyciąga uwagę. Co ciekawe, można ją kupić w formie płyty winylowej, ale akurat teraz nie o tym. Parę lat temu Brodka postanowiła ogolić się na łyso, czym przyciągnęła uwagę innych, ale ostatecznie jej muzyka potrafi się obronić.

You May Also Like

More From Author