Tanie winyle – czyli co znajdziesz w sklepach z winylami

Muzyka klasyczna Jeśli kochasz muzykę klasyczną, powinieneś zdecydowanie sprawdzić niektórych z tych artystów. Jeśli chodzi o muzykę klasyczną, znajdziesz ogromny zakres gatunków i artystów do zbadania. Niektóre z najbardziej popularnych artystów klasycznych obejmują Adele, John Coltrane i Stevie Wonder.

Jaka muzyka na płytach winylowych?

Jeśli szukasz bardziej konkretnych zaleceń, powinieneś zdecydowanie sprawdzić klasyczną stację na Pandorze lub sekcję klasyczną Spotify. Muzyka elektroniczna Muzyka elektroniczna jest trochę trudniejsza do zdefiniowania, ale obejmuje takie gatunki jak EDM, Trip-Hop, House, Dubstep i wszystko pomiędzy. Większość ludzi zna takich artystów jak Skrillex, Deadmau5 i Avicii, ale co z niektórymi z bardziej niejasnych artystów?

Muzyka elektroniczna na winylach?

Jeśli kochasz muzykę elektroniczną, to powinieneś posłuchać funkowych dźwięków Williama Onyeabora, łamiących gatunki dźwięków The Avalanches, soulowych dźwięków Sia i mrocznych dźwięków ludowej muzyki jest często kojarzona z muzyką akustyczną i starszymi artystami, ale jest też mnóstwo współczesnych artystów, którzy tworzą muzykę ludową. Przykłady takich tanich winyli możesz znaleźć w sklepach internetowych takich jak Winylownia.

Niektórzy z najpopularniejszych artystów tego gatunku to Ed Sheeran, Sam Smith i Bastille.

Specyfikacja tanich winyli

Jeśli kochasz muzykę ludową, powinieneś również sprawdzić dźwięki kompozytorów folkmusic, takich jak John Renbourn, Eric Satie, a także odbiegające od gatunku pejzaże dźwiękowe Pan Sonic.

Hip-Hop/Rap Music Jeśli kochasz hip-hop i rap, powinieneś zdecydowanie sprawdzić niektórych z bardziej obscure artystów. Niektórzy z najpopularniejszych artystów tego gatunku to Kendrick Lamar, Lauryn Hill i Drake.

You May Also Like

More From Author