Perkusje Sonor dla początkujących

2 min read

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, ale Sonor jest jednym z najstarszych producentów zestawów perkusyjnych na świecie, dlatego też warto jak najszybciej zapoznać się z produktami, które oferuje. W dzisiejszych czasach cenione są przede wszystkim niesamowite bębny Sonor, na których grają najlepsi perkusiści. Niemiecki producent ma w swojej ofercie nie tylko podstawowe zestawy, ale również modele produkowane na indywidualne zamówienie.

Jakie perkusje Sonor wybrać dla początkujących?

Amatorzy powinni w pierwszej kolejności sprawdzić co do zaoferowania ma perkusja MARTINI Special Edition Shellset, którą można znaleźć w każdym porządnym sklepie muzycznym. Martini to jeden z najmniejszych zestawów, który doskonale nadaje się dla dzieci. W zestawie znajduje się nie tylko centrala 14″x12″, ale również Tom 8″x8″ i Floor tom 13″x10″. Cały korpus wykonany jest z wytrzymałej topoli, a centralka wyposażona została w drewniane obręcze. Perkusje Sonor Martini to wydatek około 2300 zł.

Gdzie kupić oryginalne perkusje?

Najwygodniejszym rozwiązaniem jest oczywiście dokonanie zamówienia w sprawdzonych sklepach internetowych, które oferują najkorzystniejsze ceny. Bardzo wiele ciekawych zestawów marki Sonor, można znaleźć nie tylko w polskich sklepach online, ale również w zagranicznych sklepach. Warte uwagi są również używane perkusje Sonor, których pełno jest na aukcjach internetowych.

You May Also Like

More From Author